Uluslararası Toplam Kalite Altın Yıldızı Ödülü
Uluslararası Kalite Zirvesi yönetmeliği ile QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri esas alınarak, şirketimiz NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK, Uluslararası Kalite Zirvesi Komitesi tarafından New York’ta düzenlenen Altın kategorisindeki Uluslararası Toplam Kalite Ödülü’nü almak üzere seçilmiştir. Kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) Paris, Londra, Madrid, Cenova, Frankfurt ve New York gibi pek çok sembol şehirde, 118 ülkeden şirketleri ve organizasyonları buluşturarak toplantılar ve kongreler düzenlenmiş olup, uzmanlar ve akademisyenler tarafından değerlendirmeler yapılmıştır. Yapılan değerlendirme ve oylama sonucunda NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK Altın Kategoride ödüle layık görülerek Toplam Kalite Yönetim Sürecinde büyük bir başarıya imza atmıştır. New York’ta 26 Mayıs 2014 tarihinde yapılan Ödül Törenine, ödülümüzü almak üzere katılım sağlanmıştır.
Toplam Kalite Liderliği Ödülü
Avrupa Kalite Araştırma Kuruluşu (ESQR) tarafından verilen "Toplam Kalite Liderliği 2014" ödülüne layık görülen NTM ELEKTRİK VE ELEKTRONİK, 09 Aralık 2014 tarihinde 63 ülkenin katılımı ile Las Vegas’ta düzenlenen tören ile ödülünü almıştır. NTM, Toplam Kalite Yönetimi prensibini odağına alarak sürekli geliştirdiği yönetim anlayışıyla müşteri ve çalışan memnuniyetini gözeterek, teknoloji ve kalite odaklı hizmet sunmanın referansı olmuştur.
İnsana Saygı;
2008'den bu yana her yıl aday başvurularını özenle cevaplayan firmamız “İnsana Saygı Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. İşe alım süreçlerimizde gösterdiğimiz yüksek performansla Kariyer.net’in 10’uncusunu düzenlediği bu ödülü kazanan firmalar arasında yer aldık.


Basında NTM
Business Ankara
Haber Verir
GPerson
Kariyer Dergi


NTM Elektrik Elektronik - Copyright 2010 - Tüm hakları saklıdır.
Anadolu Bulvarı Çamlıca Mah. Regnum İş Merkezi No:16/C-4 Blok 06200 Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE