İç Anadolu Bölgesi'nde tek yetkili çözüm ortağı olarak, GSM baz istasyonlarının; survey, montaj, işletme, arıza ve bakım işlerini yapmaktayız. Bununla beraber, baz istastonlarının enerji ve iklimlendirme çözümlerini, elektrik abonelik ve ödeme takibi işlerini yürütmekteyiz.
 
SUPERONLINE'a ait Fiber Optik Sistemleri 'nin; Survey, montaj kontrolü, işletme, arıza, FTTx, Backbone denetleme, bakım işlerini yapmaktayız.

GLOBALTOWER A.Ş.'ye ait olan kuleler, tel çitler, zemin betonları ve orta gerilim nakil hatlarını içeren sistemlerinin kurulumunu ve önleyici bakım çalışmaları yapmaktayız.
 
GSM baz istasyonlarının 2G, 3G; sistem montajı, enerji işleri, saha keşfi, montaj, survey hazırlama ve kurulum hizmetleri gibi altyapı işlerini yapmaktayız.

Türkiye’deki müşterilerine hizmet amacıyla sistem salonları ve baz istasyonlarına "yüksek mertebe" transmisyon sistemlerinden WDM, SDH ve Switch ekipmanlarının kurulumunu, konfigürasyon, sistem testlerini, kart montaj/demontajlarını ve arıza giderme işlemlerini yapmaktayız.”
 

NTM Elektrik Elektronik - Copyright 2010 - Tüm hakları saklıdır.
Anadolu Bulvarı Çamlıca Mah. Regnum İş Merkezi No:16/C-4 Blok 06200 Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE